Eduface English
Toefl Kursu İstanbul - Toefl Sınavı Eğitimi - Toefl Kursu Fiyatları - Toefl Sınavı - Toefl Nedir? - Toefl Sınav Hazırlık

Toefl Hazırlık Kursu

X

Bilgi Talep Formu

Toefl Toefl Hazırlık Kursu

İngilizce sınavlar arasında en çok tercih edilenlerden biri olan TOEFL, yüzlerce ülkede, binlerce test merkezinde yıl içinde 40-43 defa uygulanan bir sınavdır.

Toefl Kursu TOEFL uluslararası bir dil yeterlik belgesi olarak kabul görür.

TOEFL sınavına, yüksek lisans, doktora yapacak öğrencilerden, kadro ataması yapılacak akademisyenlere, pek çok sektörde çalışan ve maaş ve statü arttırmak isteyen kişilere kadar herkes katılabilmektedir. Yaklaşık 4 saat 30 dakika süren bu sınav, dinlediğini anlama, okuduğunu anlama, yazma ve konuşma olmak üzere 4 bölümden oluşur.

TOEFL sınavına hazırlık ileri düzey bir İngilizce gerektirir. İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan kişilerin de TOEFL sınavına yönelik ciddi bir hazırlık yapmaları gerekir. Bu hazırlık ise, deneyimli ve alanında başarılı bir profesyonelden yardım alma gerekliliğini beraberinde getirir.

Kurumuz bünyesinde bulunan eğitmen kadromuzun tamamı, formasyon sahibi ve akademik unvanlara sahip, deneyimli eğitmenlerdir. TOEFL eğitimi veren eğitmenlerimizin yalnızca bu alanda eğitim veriyor oluşu, önem verdiğimiz bir özelliktir.

Eğitim süresinde İngilizcenizi geliştirmek, uygun koşulları hazırlayarak size sınav tecrübesi kazandırmak ve sonucunda başarıya ulaştırmak temel hedefimizdir. Bu doğrultuda eğitim süresince, derslerin tamamını yabancı eğitmenlerden alırsınız. Sınavın tüm taktik ve bilimsel yollarını öğrenir, sık sık yapılan ve sınav formatıyla birebir aynı alıştırmalarla sınav deneyimi kazanırsınız.

Anasayfa

Şubeler

Whatsapp

Hemen Arayın