Eduface English
En iyi ingilizce kursları, İngilizce Almanca Kursu

Eğitim Sistemimiz

X

Bilgi Talep Formu

EĞİTİM SİSTEMİMİZ HAKKINDA

Eduface Dil Okulları öğrenci merkezli interaktif bir eğitim modeli uygular. Bir dilin ana yapısını oluşturan dilbilgisi, yazma, konuşma, dinleme ve okuma dersleri eğitim programımız içerisindedir. Eduface English’de dünyada en çok kabul edilen İngilizce eğitimleri olan İngiliz ve Amerikan ingilizcesi gösterilir ve buna bağlı olarakta yurtdışındaki eğitim normlarına uygun 5 (beş) kurluk bir eğitim modeli uygular.

1. Elementary Seviyesi (Başlangıç Seviye),
2. Pre-Intermediate Seviyesi (Orta Seviye),
3. Intermediate Seviyesi (İleri Seviye),
4. Upper-Intermediate Seviyesi (profesyonel Seviye),
5. Advanced Seviyesi ( İş/Yönetim İngilizcesi).

Sınıflarından oluşan yapıda her kur 120 saatten oluşmaktadır ve öğrenci seçtiği yoğunluğa göre bir kuru 2 ay ile 5 ay arasında tamamlanmaktadır.(Kapalı Grup Eğitimlerinde eğitim süresi değişkenlik göstermektedir.) Sınıflarımız max.8–14 kişilik olup, klima ve diğer modern imkânlara sahiptir.

ÖĞRETİM KADROMUZ :
Eğitmenlerimiz Türk ve anadili ingilizce olan yabancı öğretim elemanları olup, lisans eğitimi ve yetişkin yabancılara ingilizce ders anlatabilme diploma ve sertifikalarına sahip eğitmenlerdir.

DERS KİTAPLARIMIZ :
Öğretim süresince Oxford üniversitesininin New Headway’in ders kitapları öğrencilerimize verilir. Tüm İngilizce ders kitaplarının farklı değerlendirilmesi yapılabilir. Ders programı önceden hazırlanmış olan müfredata göre düzenlenmiştir. Eğitim birebir kitaba bağlı olarak yapılmamaktadır.

Her seviyede verilmesi gereken ana konular üzerinde durulur ve dersler ayrıca gerekli diğer materyallerle desteklenir. Ayrıca ana ders kitapları dışında destekleyici gramer kitapları ve fotokopi paketleri de verilmektedir.

EĞİTİM PROGRAMLARI:

GÜNLER - DERS SAATLERİ - HAFTALIK PROGRAM -
Hafta içi Sabah Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe 10:00 – 12:50
Hafta İçi Akşam Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe 19:00 – 21:50
Hafta Sonu Sabah Cumartesi - Pazar 10:00 – 12:50
Hafta Sonu Öğle Cumartesi - Pazar 15:00 – 17:50

BAŞARI GARANTİSİ :
120 saatlik her kur program eğitim içerisinde, üniteler ilerledikçe küçük sınavlar, işlenilen konulara yönelik section sonunda final sınavları (Eduface English Final Exam) yapılır ve bu sınavlar üzerinden öğrencilerden %70’lik bir başarı istenir.

Eğer öğrenci %70’lik barajın altında kalmışsa, derslere devam durumuna bakılır ve eğer 120 saatlik kur programında devamsızlığı %10’u (12 Saat) geçmediği takdirde ve ev ödevlerini eksiksiz yaptığında +40saat eğitim almaya hak kazanır 120 saatlik eğitimde öğrenci başarı sağlayamazsa ÜCRETSİZ KUR TEKRARI almaya hak kazanır (kurlar arasında herhangi bir sınırlama yoktur ve her başarısızlıkta, devamsızlıkla orantılı olarak kur tekrarı yapılabilir).

EĞİTSEL AKTİVİTELER :
120 saatlik eğitim programının dışındaki saatlerde işlenilen derslerin bir tekrarı ve yoğunlukla pratiğe yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Öğrencilerimiz ders saatleri haricinde belirli bir kısıtlama olmaksızın bütün Eduface English şubelerinde ömür boyu ücretsiz olarak bu çalışmalara katılabilirler.


Anasayfa

Şubeler

Whatsapp

Hemen Arayın