Eduface English
mesleki ingilice - mesleki ingilizce kursları - iş ingilizcesi

Mesleki İngilizce Kursu

X

Bilgi Talep Formu

rusca Mesleki İngilizce

Bununla birlikte iş dünyasının her geçen gün daha da güçleşen koşulları çalışanlar arasındaki rekabeti de arttırmakta bu da bireyleri uzun süreler çalışmaya zorlamaktadır. Böylesi zaman ve enerji kısıtlılığındaki bireyler, kişisel gelişimlerine yeterli zamanı ayıramamaktadırlar.

Mesleki İngilizce Eğitim Programları ile herhangi bir uzmanlık ya da sektör spesifik dil eğitimi almak isteyen bireylere ya da kurumlara seçtikleri alanlara yönelik İngilizce eğitimi sunulmaktadır. Mesleki İngilizce Eğitim Programları ile bireylere ya da kurumlara meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilir.

Mesleki İngilizce Eğitim Programlarında Genel İngilizce eğitimlerinden farklı olarak, sadece mesleklere yönelik İngilizce eğitimlerine odaklanılmaktadır. Mesleki İngilizce Eğitim Programlarına katılmak isteyen öğrencilerin Eduface English 5 kurluk eğitim sistemine göre en az 3. kur seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olması gerekmektedir. Seviyesi 3. kur’dan az olanların, Genel İngilizce Eğitim Programlarına katılmaları gerekmektedir.

Sınıflar ayrıntılı bir seviye tespit sınavı sonucunda aynı seviyedeki öğrencilerden oluşturulur.

Mesleki İngilizce Eğitim Programlarının modül sayısı program içeriğine bağlı olarak değişmektedir. Bir modül süresi 30 ile 90 ders saati arasında değişmektedir.

Eduface English Mesleki İngilizce Eğitim Programlarında pedagojik ve verimli olmadığından dolayı haftada 6 saatin altında program uygulamaz.

Eduface English, Mesleki İngilizce Eğitim Programlarında her modül için sınıfta verdiği eğitimi Skills Workshop dahilinde sunulan workshop programları ve online eğitim paketleri ile de desteklemektedir.

Mesleki İngilizce Eğitim Programları aşağıdaki alanlarda ve modüllerde düzenlenmektedir.
İş İngilizcesi ,
Turizm İngilizcesi,
Hukuk İngilizcesi ,
Finans İngilizcesi ,
Ticaret İngilizcesi ,
Tıp İngilizcesi Hemşirelik İngilizcesi,
Havacılık İngilizcesi,
Mühendislik İngilizcesi,
Otel ve Restrorant İngilizcesi ,
Teknoloji İngilizcesi.

Anasayfa

Şubeler

Whatsapp

Hemen Arayın